Wasze śluby


img

Agnieszka & Łukasz

Ślub odbył się 9 września dla niezdecydowanych - poradzić mogę, żeby zacząć ten dzień jak najwcześniej, bo naprawdę szybko mija. Niemniej jednak wszystko się pięknie udało, nie towarzyszył mi stres, a wielkie wzruszenie. Już na samym początku, podczas wchodzenia do kościoła nasza córka zaczęła wołać „ Mama, Tata” i wesoło klaskać, potem podczas wkładania obrączek nie mogłam przepchnąć jej przez kostkę męża, co mnie bardzo rozczuliło – znam te dłonie przecież bardzo długo, a teraz jest na nich znak, że Ten Jedyny jest tylko mój.

img

Sara & Kacper

Bardziej niż wesela wyczekiwaliśmy naszych zaślubin, gdyż nie były one dla nas formalnością, lecz decyzją - momentem złożenia przysięgi przed samym Bogiem. Od tej chwili zaczęliśmy żyć dla siebie nawzajem. Ten czas, wzajemne obdarowanie sobą i wspólne świętowanie były odpowiedzią na marzenia i pragnienia naszych serc!

img

Justyna & Paweł

Nasz ślub odbył się 12 sierpnia 2017. Fajnie, że ten termin był wolny bo data jest szczególnie "nasza". Równo rok wcześniej odbyły się nasze zaręczyny, kiedy to dostałam od jeszcze chłopaka a już narzeczonego 260 pięknych czerwonych róż, wymarzony pierścionek i cudowną niespodziankę a cztery lata wcześniej zostaliśmy parą.

img

Dominika & Adam

Najpiękniejszy dzień naszego życia odbył się 24 czerwca 2017 roku. Jak każda Panna Młoda marzyłam, aby wszystko w tym dniu było wyjątkowe. Data również nie mogła być przypadkowa. 24 czerwca obchodzimy rocznicę naszego związku, była to nasza 5-ta rocznica.

img

Roma & Bartek

Nasz dzień odbył się 23.09.2017 i od tego momentu czas leci jak szalony. Ślub był bardzo wzruszający, a wesele meeeega energetyczne! Do dziś mam zakwasy :D Uśmiechajcie się dużo tego dnia, pokazujcie jak wyjątkowa jest Wasza miłość. Goście to dostrzegą i nastrój im się udzieli :)

img

Magda & Krzysztof

Witajcie Kochani, razem z moim największym przyjacielem - aktualnie już mężem - ślubowaliśmy 16go września 2017roku. Na przygotowania mieliśmy sporo czasu, bo 2 lata.

img

Ania & Kamil

Wesele jest udane wtedy gdy są najbliżsi, rodzina, przyjaciele. To dzięki nim wszystko może się udać. Nie warto zapraszać kogoś na siłę.

img

Natalia & Daniel

Nasz ślub odbył się 24 września 2016 roku. Pogoda była przepiękna. Tydzień przed i tydzień po na Dolnym Śląsku mieliśmy słoneczko. Zdecydowaliśmy się od razu na sesję kilka dni po ślubie.

img

Anna & Kamil

Ślub odbył się 13 sierpnia w Puławach w woj. Lubelskim, a wesele pod Kazimierzem Dolnym w restauracji Siwy Dym Celejów. Wesele w stylu rustykalnym, a motywem przewodnim był słonecznik, który znalazł się zarówno w moim bukiecie jak i na sali, na zaproszeniach i wszelkich wydrukach.

img

Magda & Łukasz

Dziewczyny dziękuję za wszystkie inspiracje. Nasz ślub odbył się w lipcu. Było wspaniale, ale oczywiście kilka małych wpadek też by się znalazło;) Na początku był lekki stresik, ale taki raczej pozytywny i wszyscy goście mówili że nic nie było widać i byliśmy na maksa wyluzowaną parą.