O NAS

BLOG PANIEN MŁODYCH DLA PANIEN MŁODYCH

Maria Seta – założyła blog najpiękniejszy-ślub w październiku 2014 roku. Zafascynowana tematyką ślubów, wesel i ich organizacji poznała ślubne zakamarki wszerz i wzdłuż, biorąc udział w niezliczonej ilości targów, eventów i zaczytując się w polsko, hiszpańsko i anglojęzycznych czasopismach, blogach i portalach. Absolwentka Iberystyki i studentka Psychologii Ekonomicznej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Product Manager jednego z czołowych na polskim rynku systemów do wystawiania faktur elektronicznych. Marysia jest również dyplomowaną trenerka tańca towarzyskiego.

Ewelina Rychlik – jeszcze jako narzeczona, do zespołu najpiękniejszego-ślubu dołączyła pod koniec 2014 roku. Pasjonatka ślubów, wesel i eventów. Miłośniczka Social Media i Networkingu. Absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Event Planner. Obecnie rozwija własną markę odzieży odblaskowej.

Maria i Ewelina – za górami, za lasami żyły sobie dwie panny pochłonięte przygotowaniami do ślubu. Dbając o każdy detal i wyznając zasadę „moda jest ważna, ale nie warto za nią ślepo podążać; to mój ślub i ja mam być zadowolona z efektu końcowego”, stworzyły dwie zupełnie różne, ale bajkowe uroczystości. Dziś swoją wiedzę gromadzą na tej stronie, aby wspierać kolejne panny młode w przygotowaniach do tego niesamowitego przeżycia, jakim jest ślub.

Jesteśmy tu dla Was! Jesteśmy tu po to, aby Twój ślub był najpiękniejszym ślubem. Najpiękniejszym ślubem w Twoich oczach.