img

Najpiękniejszy manicure ślubny z kolekcją Wedding Shades od NeoNail

Ewelina

W erze hybryd gdzie standardowe lakiery, niechybnie musiały ustąpić z podium, niewiele prócz chęci potrzeba, by samej zadbać o estetyczny wygląd paznokcia i dopasować, może nawet od podstaw skomponować skrojoną dla siebie ślubną inspirację.
Na www.weddingshades.neonail.pl znajdziecie zjawiskowe koncepcje stylizacji ślubnych.

img

Urodowe zakazy na miesiąc przed ślubem

Maria

Obserwuję panny młode już od kilku lat i zauważyłam pewną zależność pomiędzy przygotowaniami do ślubu a nagłą potrzebą zadbania o siebie. Zaganiany i szybki tryb życia, który serwuje nam XXI wiek nie zawsze pozwala na pilnowanie siebie w kwestii zdrowej żywności, czy systematycznych ćwiczeń. Kłaniam się tym dziewczynom, którym udało się przy okazji ślubu zmienić swoje przyzwyczajenia i wprowadzić do swojej codzienności trochę bycia fit.

img

Fryzury ślubne z warkoczem w roli głównej

Warkocz, czyli fryzura bazująca na splocie włosów z trzech pasm, jest nam wszystkim bardzo dobrze znany. Kiedy myślę o warkoczu, widzę uczennicę podstawówki, gładko zaczesaną przez babcię, przygotowującą się do swojej pierwszej wizyty w szkole :) Łatwo dać się zwieść pierwszemu skojarzeniu - warkocz to nie tylko prosty, ciasny i grzeczny splot.

img

Piękny kok, ale jak uczesać grzywkę? Słów parę o innej formie poszukiwania fryzury

Maria

Poszukujecie odpowiedniej fryzury na ten najważniejszy dzień? Zapewne tak jak ja, gdy szukałam inspiracji, przekopujecie się przez dziesiątki zdjęć z przeróżnymi propozycjami fryzury dla panny młodej. Jest to dobry sposób na określenie swojego gustu, zorientowanie się w temacie i wstępne podjęcie decyzji. Chciałabym podsunąć Wam jednak pomysł na inną formę poszukiwań.

img

Włosy, skóra, paznokcie, poznaj pierwiastek piękna

Maria

Która z panien młodych przygotowujących się do ślubu ani razu nie pomyślała o diecie, ćwiczeniach, zabiegach kosmetycznych, niech podniesie rękę. Żadna? ;)

img

Manicure - gdzie i kiedy wykonać

Nie przesadzę jeżeli powiem, że dłonie są elementem, o który obowiązkowo powinna zadbać każda panna młoda podczas przygotowań ślubnych. Nie ważne, czy będą to przedłużane hybrydy, czy tylko delikatnie opiłowane i pomalowane bezbarwnym lakierem naturalne paznokcie. W błysku aparatu (bo na pewno fotograf dłoni nie ominie) paznokcie panny młodej powinny prezentować się elegancko.

img

Smoky eyes

Klasyczny smoky już dawno usytuował się na jednym z pierwszych miejsc pośród najczęściej wykonywanych makijażów oczu. Głębia spojrzenia oraz nutka tajemniczości mają w sobie coś pociągającego – nic więc dziwnego, że zadymione oko szczególnie upodobały sobie stałe bywalczynie czerwonych dywanów.