img

Zaangażuj dzieciaki w Waszą ceremonię! :)

Duże imprezy, takie jak wesele, potrafią być męczące, szczególnie dla najmłodszych uczestników, którzy nie rozumieją wszystkich tradycji oraz obrzędów, w których muszą brać udział. Jak zanimować dzieci do czynnego udziału w uroczystości, a jednocześnie odciążyć rodziców zapewniając ich pociechom interesujące zajęcie?

img

Targi Ślubne 13-14 stycznia 2018

Styczeń to bez wątpienia czas wielkich ślubnych okazji, ostatnich decyzji związanych z wyborem usługodawców i dopracowywaniem detali przed letnimi weselnymi miesiącami. Nadchodzący weekend będzie wyjątkowy, bo w tym roku żaden inny nie obfituje w Targi Ślubne w takim wymiarze, jak właśnie ten: 13-14.01 A my mamy dla Was bilety do rozdania! :)

img

Targi ślubne wedding

Od targów ślubnych Wedding minął już tydzień, dlatego najwyższy czas na podsumowanie tego wydarzenia.

img

Wasz wymarzony dzień

Czego potrzeba przyszłej pannie młodej w przygotowaniach do najpiękniejszego dnia w życiu? Na pewno nie stresu :) Według skali najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka, opracowanej przez Thomasa Holmesa oraz Richarda Rahe’a, zawarcie związku małżeńskiego znalazło się w pierwszej dziesiątce najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka.

img

Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić...

Dziś publikuję listę rzeczy, o które można poprosić swoich gości zamiast kwiatów. Listę stworzyłam przede wszystkim w oparciu o pomysły dziewczyn z grupy na Facebooku "Panny Młode - inspirujmy się wzajemnie".

img

Zabytkowym samochodem do ślubu… czy aby na pewno? :)

Każdej z nas się marzy piękna karoca, która zawiezie nas do ślubu, czyż nie? W tej kwestii, co jest jednym z niewielu wyjątków w tematyce marzeń ślubnych, również i Panowie potrafią puścić wodze fantazji, a nawet próbować przekonać swoje przyszłe żony, że wybór samochodu wiozącego do ślubu będzie należał do nich. W końcu w ten szczególny dzień możemy sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji i szaleństwa.

img

O szyby deszcz dzwoni…

Każdy ślub i wesele niesie za sobą wiele pracy, starania i wkładu osobistego nie tylko ze strony państwa młodych, ale i ich najbliższych. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. O przygotowaniach zaczynamy myśleć wiele miesięcy przez zaplanowaną uroczystością, tak, aby nie pominąć żadnego, nawet najmniejszego szczegółu. Jest jednak jeden element, którego nie można zaplanować – pogoda. Niejedna panna młoda nie przespała nocy poprzedzającej wesele właśnie z powodu złych prognoz na ten długo wyczekiwany dzień.